"Většina lidí je dost chytrá,aby jim došlo,že jsou hloupí,a štve je to,tak chtějí někomu ublížit."
Marilyn Manson

Identifikace dívčích typů,které denně potkáváme na ulici

5. května 2013 v 10:29 | emmie |  Patlanice ve všech směrech (aneb paleta nemusí být jenom černá)
Takže...přemýšlela jsem.K tomuhle článku mě inspirovalo pár událostí,které vám ale nebudu vypisovat.Tak si říkám,proč jsou dnešní holky takové?Myslím,proč místo toho,kam půjdou na vysokou,řeší nejnovější odstín rtěnky?Proč nosí už v jedenácti podprsenky,jen aby byly "cool"?Aby se jim ostatní "chytrolínky" nesmály?Proč se nikdo nezajímá o budoucnost,co s nimi bude,až teda horko těžko odmaturují?Vždyť nejde jenom o to se moderně oblékat a patlat na sebe tuny šminek,nebo ano?6ádná holka nemusí "jít s každým" a dělat všechno proto,aby "byla in" a podobné věci,protože by jí jinak nepřijala skupinka školních krásek.Dívky ve dvanácti letech se malují a předhánějí,která to dostane první.Je tak málo holek s nějakými hodnotami,názory,myšlenkami.Nuž,přeskočme ale kapitolu o fintilkách a koketkách a pojďme se podívat na skupinu,která je ještě mnohem početnější,tím myslím "neobyčejné" holky.
Mám na mysli ta děvčata,která o sobě tvrdí,jak jsou jiná,vyjímečná,že nejsou jako ostatní holky,že MAJÍ hodnoty.Že milují knihy,přírodu,co "opovrhují" kráskami a fintilkami.Tyhle holky jsou zvláštní.Mám pocit,že snad neví,jaké chtějí být.Znám miliardu blogů,které píšou tyhle holky.Nevím,co sio nich mám myslet.Možná se mezi ně taky řadím,ale doufám že ne.Myslím,že patřím do té skupiny,které mají doopravdy rády knihy,mají pravé názory,mají nějakou představu o budoucnosti,vědí,že chtějí vystudovat.Holky,co upřednostňují inteligenci před krásou,co nechtějí být jako ostatní už jen z principu.Zajímám se o kulturu a vzdělání,zárověň ale vím spoustu o duchovnu a esoterice.Jak jednou řekla moje maminka,žiju si ve vlastním světě,kde existují hlavně moje sny a myšlenky,kde uvažuju o podstatě být a žít jako kočka.Autority neuznávám a respekt má u mě málokdo,obzvláště ne učitelé.Nemám v podstatě téměř žádné přátelé a ikdyž je mi to někdy líto,vystačím si i sama.A doufám,že nejsem jediná dívka se svými hodnotami,která nechce být jako ostatní...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 StrangeTown.blog.cz StrangeTown.blog.cz | Web | 5. května 2013 v 18:38 | Reagovat

Ahoj. Pokiaľ ťa už nudia obyčajné RPG hry zo sveta ľudí, a chceš vyskúšať niečo nové, navštív našu stránku. Naša nová RPG hra StrangeTown je o prekliatom mestečku, v ktorom žijú s ľudmi aj rôzne príšery. Je iba na tebe, či sa staneš upírom, morskou pannou, čarodejnicou alebo mnohými dalšími. Uvítame nových hráčov rovnako ako tých skúsenejších :) StrangeTown sa na teba teší :)

2 sayhey sayhey | Web | 7. května 2013 v 15:54 | Reagovat

Tak z větší části s tebou souhlasím. Holky, které jsou na propadnutí, prochází s 4 a nedělají nic pro školu/známky.. vymetají každou párty,chlastaj,kouří už od 12 a mohla bych zajít ještě dál.. a jediný co je zajímá je co mají na sobě,kde se koná další kalba ..
Ale na druhou stranu.. co si psala ohledně toho stylu/módy tak to bych ti na tom článku lehce vytkla a je tam více věcí ne se kterými nesouhlasím ale spíše ty který si psala něco ve stylu "taková já teda nejsem" nebudu se stebou dohadovat ale tomuhle já prostě nevěřím,hlavně si to neber jako urážku. :)

3 Emmie Emmie | Web | 7. května 2013 v 17:12 | Reagovat

[2]:Já vím...vlastně se čekala,že to bude vypadat jako takový "tak tohle já nedělám" atd...Spíš se snažím sama sobě dokázat,že někam patřím(pocit odvrženost-viz. krize dospívání...:D ) ale možná si jenom něco namlouvám...kdo ví:)

4 sayhey sayhey | Web | 7. května 2013 v 21:10 | Reagovat

[3]: ok, je mi to jasný :) každej se o to snažíme :))

5 Lerry Wirian Lerry Wirian | Web | 19. května 2013 v 9:32 | Reagovat

Je těžké najít lidi, kterí tě pochopí. S tímto se potkávám každý den a každý den jen pitomě kroutím hlavou nad tím jak se všichni zabíjejí pro touhu být jako všichni odtatní. Nechci s nimi jít jako stádo krav...:( Mnohdy právě proto zůstávám sama a nikdo mě nechápe. Jinak s tebou plně souhlasím a btw pěkně napsané :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama